O nas

Witaj w Elbud

Nasza historia rozpoczęła się w lipcu 2007 roku.

Zajmowaliśmy się wtedy małymi instalacjami elektrycznymi tj. mieszkania oraz domki jednorodzinne. Z biegiem lat udało nam się wybić na rynku elektrycznym oraz zyskać zaufanie wśród wielu naszych klientów. Od tej pory nieustannie się rozwijamy, założyliśmy działy instalacji teletechnicznych, prefabrykacji rozdzielni. 

Na przestrzeni tych lat udało nam się zawiązać wiele stałych współprac z firmami, które darzymy ogromnym zaufaniem. Dzięki temu staliśmy się ekspertami w branży elektrycznej oraz energetycznej (np. Fotowoltaika). Łączymy nasze kontakty, doświadczenie wraz ze znajomością rynku energetycznego i elektrycznego, co pozwala nam lepiej dopasować się do potrzeb naszych Klientów. Jesteśmy otwarci na sugestie i oferujemy rozwiązania, zapewniające 100% satysfakcji. 

Nasze wartości

Doświadczenie

Na przestrzeni lat zyskaliśmy wiele doświadczenia. Jesteśmy zaufaną marką dla wielu naszych klientów. Każdy z nich wystawił nam swoje referencje

Elastyczność

Liczymy się z tym, że każdy jest inny. Dlatego za każdym razem staramy się idealnie wpasować w potrzeby naszych klientów.

Satysfakcja

Zawsze dbamy o to by dostarczyć najwyższej jakości usługi. Każda z nich objęta jest umową gwarancyjną. Dzięki temu wszelkie problemy rozwiązujemy natychmiast i bezpłatnie.

Kim jesteśmy?

Staramy się utrzymywać najwyższe standardy, jednocześnie przekraczając oczekiwania klientów na wszystkich poziomach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.

Praca nad rozwiązaniami elektrycznymi oraz energetycznymi dla naszych klientów jest czystą przyjemnością. W naszej firmie słowo problem nie istnieje. Wszystko co dla innych za takie uchodzi, możemy śmiało nazwać wyzwaniami. Stąd rodzi się nasza pasja. Dzięki właśnie tej pasji jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość świadczonych przez nas usług i pełną satysfakcję klientów. 

W dzisiejszych czasach klienci mają trudność w nawiązaniu uczciwej i niezawodnej współpracy. Firma Elbud, na przestrzeni lat swojej działalności nie raz dowiodła, że jej klienci mogą na nią liczyć w najtrudniejszych momentach. Dzięki temu zdążyliśmy już wszystkich przyzwyczaić do tego, że niezawodność oferowanych przez nas usług są dla nas standardem.

Nasza kadra pracowników regularnie przechodzi  związane z odnawianiem międzynarodowych licencji elektrycznych. Ponad to oferujemy naszym pracownikom szereg szkoleń związanych z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi z branży energetycznej i elektrycznej. 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nie wedle schematu. Jest to coś co nas wyróżnia na tle konkurencji. Dzięki temu lepiej osiągamy wspólnie ustalone cele wraz z klientem. ​

Jesteśmy niezawodnym partnerem. Zawsze dbamy o to by dostarczyć najwyższej jakości usługi. Każda z nich objęta jest umową gwarancyjną. Dzięki temu wszelkie problemy rozwiązujemy natychmiast i bezpłatnie.